30. aprīļa vakarā notika dzīvesstila festivāla noslēguma Art Deco balle. Jau ar pirmajiem soļiem Grand Palace Hotel greznuma aura radīja neatkārtojamu svētku noskaņu, un sagaidīšanas kokteiļi to tikai paspilgtināja. Bagātīgi klātais galds un vīna glāze rosināja sarunas un iepazīšanos.

Daumanta Kalniņa un Aijas Vītoliņas muzikālais sniegums bija neatkārtojams! Sākot ar pirmajām taktīm no Let The Good Times Roll līdz pat pēdējai dziesmai bija grūti mierīgi nosēdēt, par ko liecināja arī dejojošie pāri.

Balles laikā viesiem bija iespēja arī apmeklēt Gintas Sičevas personālizstādi, kuru Ginta atveda no Londonas speciāli Nordic Star festivāla ietvaros. Skaistie rotu un aksesuāru dizaini pārsteidza ar savu gaisīgo mežģīņu vieglumu un smalkajām detaļām. Arī ar pašu dizaineri iepazīties bija iedvesmojoši; sarunas laikā Ginta dalījās, kā viņas pirmie darbi tika ar lielu precizitāti griezti ar šķērītēm, piebilstot, ka „talants var izsisties arī bez sākuma kapitāla!”.

Tāpat arī vienā no zālēm bija izkārti Persiešu paklāji, kurus varēja ne tikai apskatīt tuvumā, bet arī aptaustīt un vienlaicīgi iztaujāt Laura Bohne par paklāju aušanas un rakstu niansēm un to vēsturi.

Jāatzīst, ka festivāls tika noslēgts uz ļoti pacilātas nots, un aizrautīgākie dejotāji nepameta zāles vidu līdz pat pusnaktij.

Baudīsim vislabāko, ko dzīve mums sniedz ne tikai vienas nedēļas garumā, bet arī turpmāk! Uz drīzu tikšanos citos Nordic Star dzīvesstila pasākumos!

Mai 1, 2016
0
0

Komentāri