Kas par motivējošu un izglītojošu dienu!

Hugues Lepin iepazīstināja mūs ar daudzveidīgo biodinamisko vīnu pasauli un dalījās ekspertīzē par investīcijām vīnā. Sevišķi interesanti šķiet, ka vīnzinis ieteica veikt lielākas investīcijas spēcīgajos alkoholiskajos dzērienos, nevis vīnā. Viņš to pamatoja ar to, ka 35 gadus noturēts viskijs būs nemainīgs arī pēc 30 gadiem, turpretī to pašu nevar apgalvot par vīnu. Visgrūtāk ir atrast pareizo laiku investīciju veikšanai. Ir jābūt piesardzīgiem, jo gandrīz 50% no kolekcionāru vīniem ir viltojumi.

Zinta Jansons sniedza mums neatsveramu informāciju par prātā paturamajiem aspektiem veicot investīcijas kolekcionāru priekšmetos – par nodokļiem, priekšmeta autentiskumu, sankcijām, apdrošināšanu, kā arī par advokāta padomu investīciju jautājumos.

Laura Bohne atklāja mums pavisam jaunu pasauli; bija aizraujoši uzzināt, ka Persiešu paklāja biezums un krāsas noteica vieta, kurā tas bija austs. Paklāju raksti stāstīja stāstus – gan pasaules radīšanas mītu, gan par noteiktās klejotāju tautas gaitām. Mūsdienās tirgū paliek ar vien mazāk šo paklāju, jo tie tiek gatavoti arvien retāk. Vilna ir šo tautu ekonomikas pamatā, un cilvēki izvēlās vilnu pārdot, nevis izmantot to. Viņa iedvesmoja mūs atpazīt, kad redzam kaut ko īpašu, pat ja līdz galam to vēl neizprotam.

Apr 28, 2016
0
0

Komentāri